grilex, producent węgla drzewnego, producent węgla do grilli, grillowanie, węgiel drzewny, drzewo, grill, barbecue, podpałka, brykiety, węgiel do grila, gril, grilowanie, brykiety drzewne, producent węgla drzewnego, węgiel drzewny grilowy, węgiel drzewny do gastronomii, brykiety z węgla drzewnego, drewno kominkowe, kominek, drewno do kominka, podpałka do kominka, podpałka do grilaFirma Grilex istnieje na rynku od 1993 roku. Działalność swoją opiera na produkcji i sprzedaży węgla drzewnego, brykietu z węgla drzewnego, drewna kominkowego oraz podpałek do grila.

Produkty nasze dostarczane są do sprzedaży w polskich i zagranicznych sieciach handlowych. Produkowane wyroby są dobrej jakości i cieszą się dużym zainteresowaniem naszych odbiorców. Z roku na rok zwiększamy nasz potencjał produkcyjny, utrzymując wysoką jakość naszych wyrobów.

Firma Grilex Sp. j. w okresie od 31.05.2010 do 31.12.2011 realizowała inwestycje unowocześnienia parku maszynowego i zakup urządzeń służących podniesieniu konkurencyjności oraz poprawie środowiska natrualnego i BHP. Cała inwestycja była realizowana w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013. Oś priorytetowa 2.1: Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw, schemat A: Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP, Małe przedsiębiorstwa. Numer Umowy MRPO.02.01.01-12-6-0315-846-10.

Grilex - węgiel drzewny - producent
Grilex - węgiel drzewny - O NASGrilex - węgiel drzewny - PRODUKCJAGrilex - węgiel drzewny - PRODUKTYGrilex - węgiel drzewny - KONTAKT